قوانین بوت‌کمپ

همراه عزیز
خوشحالیم که شما برای طی کردن مسیر شغلی خودتان، مجموعه رویدادستان را انتخاب کردید. خواهشمندیم قبل از ثبت‌نام در بوت‌کمپ رویدادستان قوانین زیر را مطالعه کنید.

قوانین مالی و پرداخت

– ثبت‌نام دوره به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت انجام می‌شود. در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی در مراحل ثبت‌نام داشتید می‌توانید با آیدی @rooydadestan_admin در ارتباط باشید.
– مبلغ پرداختی برای ثبت‌نام شرکت‌کنندگان پرداخت می‌شود، قابل انتقال به فرد دیگری نمی‌باشد.
– باتوجه به اینکه ظرفیت بوت‌کمپ  محدود بوده و ثبت‌نام هر فرد عملا منجر به تکمیل ظرفیت و عدم ثبت‌نام سایر افراد می‌شود، لذا در صورتی که بعد از فرایند پرداخت از حضور در بوت‌کمپ منصرف شوید، امکان استرداد وجه وجود نداد.

قوانین حضور در کارگاه‌های بوت‌کمپ
– شرکت‌کننده موظف است به طور منظم در کارگاه‌های بوت‌کمپ که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود، حضور پیداکند.

– شرکت‌کننده موظف است برنامه خود را به گونه‌ای تنظیم کند که 15 دقیقه قبل از زمان برگزاری کارگاه در اتاق اسکای‌روم حضور پیدا کند.


قوانین صدور گواهی
– اطلاعات وارد شده هنگام ثبت‌نام، جهت درج در گواهی اخذ می‌شود،  لذا مسئولیت هرگونه اشتباه در ثبت اطلاعات برعهده شرکت‌کننده می‌باشد.

-صدور گواهی ممکن است تا 1 ماه بعد از اتمام بوت‌کمپ انجام پذیرد.

قوانین معرفی استخدام
-رویدادستان  همواره  در راستای معرفی شرکت‌کنندگان بوت‌کمپ به شرکت‌ها تمامی تلاش خود را خواهد کرد اما در این زمینه تضمین و تعهدی نخواهد داد. بـدیهی اسـت که روال و تصمیم‌گیری نـهایی اسـتخدام بـه عهده شـرکت ها خـواهـد بـود و در این خصوص هیچ تضمینی مبنی بر استخدام شدن وجود نخواهد نداشت.

 

 

 

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهـران، دانشگاه صنعتی شریف، باشگاه نـوآوری و فناوری شریف

تماس: ۹۱۰۱۵۷۸۲-۰۲۱

ایمیل: info@rooydadestan.ir