ما باور داریم برای یک فرد ماهر همیشه کار هست!

رویدادستان جایی هست برای افرادی که انگیزه و توان بالایی برای وارد شدن به بازارکار دارند اما هنوز آماده ورود به فضای کار حرفه‌ای نیستند.کار ما توانمند کردن افراد مستعد است. اینجا  اول مهارت و تجربه کسب میکنیم، بعد دانش‌مون رو ارتقا میدیم و در نهایت وارد بازارکار میشیم.ما تو این راه ما تنها نیستیم و قراره با حرفه‌ای‌های این مسیر، هم قدم بشیم پس  اگر شما هم میخواید تو مسیر پیشرفت قدم بردارید وقتش شده که با ما همراه بشید!

داستان ما

هسته اولیه رویدادستان در سال 1399 به دنبال مسابقات مسئله‌محور طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان شکل گرفت.

هدف اولیه شبکه تعاملی رویدادستان حمایت از فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در سراسر کشور بود که با همین هدف شبکه تعاملی دانشگاهی رویدادستان ایجاد شد و در حال حاضر بیش از 1100 انجمن علمی دانشجویی و 180 دانشگاه از سراسر کشور همراه ما هستند.

در ادامه مسیر، پلتفرم رویدادستان که بستری برای برگزاری رویدادهای آنلاین و آفلاین است، ایجاد شد. در این پلتفرم خدمات برگزاری رویداد به صورت رایگان در اختیار انجمن‌های علمی دانشجویی قرار داده شده است و تا به حال بیش از  700 رویداد در سایت برگزار شده است و تعداد کاربران رویدادستان به بیش از 30 هزار نفر رسیده است.

در ادامه این مسیر  ما دوست داشتیم علاوه‌ بر اینکه خدماتی برای انجمن‌های علمی دانشجویی که همراه همیشگی ما  هستند، فراهم کنیم. بتونیم کنار تعداد بیشتری از دانشجو‌ها هم باشیم. از اونجایی که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دانشجوها ورود به بازارکار و طی کردن مسیر شغلی هست ما سعی کردیم همراهی برای دانشجویان در این مسیر باشیم. در راستای این هدف رویدادستان پلاس ایجاد شد، ما در رویدادستان پلاس به صورت هفتگی وبینارهایی با هدف آشنایی دانشجویان با مسیر شغلی برگزار می‌کنیم. تا به حال بیش از 50 شرکت فناور در این مسیر کنار ما بودند و بیش از 10 هزار رویدادستانی در طی کردن مسیر شغلی‌شون با ما همراه بودند.

نگاهی به آمار رویدادستان

شبکه دانشگاهی رویدادستان

0

شبکه انجمن های علمی رویدادستان

0

دانشگاه همکار

پلتفرم رویدادستان

0

تعداد شرکت‌کننده

0

تعداد برگزار‌کننده

0

میزان ساعت رویداد برگزار‌ شده

رویدادستان پلاس

0

تعداد وبینار‌های برگزار‌ شده

0

تعداد شرکت‌کنندگان

شرکت های همکار با رویدادستان

تا به حال بیش از ۵۰ شرکت فناور کنار ما بودند تا در مسیر
دانشگاه به بازارکار با حرفه ای ها هم قدم بشیم!

با ما در ارتباط باشید

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهـران، دانشگاه صنعتی شریف، باشگاه نـوآوری و فناوری شریف

تماس: ۹۱۰۱۵۷۸۲-۰۲۱

ایمیل: info@rooydadestan.ir